Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se iznajmuva deloven prostor na Ruzveltova

11 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 28 Nën 17:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Се изнајмува деловен простор на Ул. Рузвелтова.

Вкупна површина 370 м2
Сутерен - 120 м2 - 4 простории
Приземје - 110 м2 - изложбен салон (океански простор)
Кат 1 - 140 м2 - 5 канцеларии
Товарен внатрешен лифт
Централно греење и ладење со фенкулери
5 паркинг места

Цена 11 Евра/м2 + ДДВ

Шифра С674
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Tregoje në hartë
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Në fillim