Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva deloven prostor vo Centar

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ORORM 29 Nën 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Se iznajmuva deloven prostor (kancelarii) 100 m2 na bul.Kliment Ohridski bb vo Skopje (Centar), vo zgradata na Sojuz na vozacite na RM, na 1-vi kat.
Leaflet
Në fillim