Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA NOV DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

1 700 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 10 Dhj 19:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР КАЈ ИТАЛИЈАНСКА АМБАСАДА, ВО НОВА ДЕЛОВНА ЗГРАДА.
ПОВРШИНА 170 М2
3 ГОЛЕМИ КАНЦЕЛАРИИ И 1 ПОМАЛА
2 КУПАТИЛА
2 КАТ СО ЛИФТ
СИСТЕМ ЛАДЕЊЕ И ГРЕЕЊЕ

ЦЕНА 10 ЕУР/М2 ИЛИ 1700 ЕУР

ШИФРА С36
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Tregoje në hartë
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Në fillim