Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA POVOLNO DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 18 Pri 16:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Super stan vo Centar 70 000 ЕУР
SE IZDAVA TOP DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA 130 ЕУР
Deloven prostor vo strog Centar -
STAN novogradba  65m2 - CENTAR 75 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Se iznajmuva deloven prostor/kancelarii vo centar delumno namesten dve kancelarii, kujna i kupatilo.
Evidenten broj 30658
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Deloven prostor od 140m2 vo Centar 2 100 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC SO 3 SPALNI SOBI 300 ЕУР
Studio od 40m2 vo Debar Maalo  Broz Kafe 250 ЕУР
КАРАБИНА ВО КИСЕЛА ВОДА - А2 -
Në fillim