Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan od 20m2 pozadi Univerzalna sala

0 MKD

Jepet me qera nga: Dukjan 06 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Se izdava dukjan pozadi Univerzalna sala, odma karsi gradinkata. Povrsina 20m2, visok plafon, pogoden za kancelarija, deloven prostor, magacin i drugo.
Ima i kupatilo, i celiot e so plocki.

cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione