Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kancelarija vo Madzar Maalo

0 MKD

Jepet me qera nga: Borko 08 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Издавам две празни канцеларии по 20м2 во Маџер маало може да се користат и како магацински простор. Цена по 5000 денари месечно.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione