Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 450m2 VO MADZARI

1 400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 26 Qer 09:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 2-SOBEN STAN 32м2 VO NOVO LISICE 11 000 МКД
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN OD  72M2 VO AERODROM 300 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA NA VODNO 1 200 ЕУР
IZDAVAME 4 SOBEN STAN OD KUKA VO CRNICE POVOLNO 330 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Деловен простор по високи станарди на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ.Висина 3 метри,видео надзор,аларм,дојава за пожар,евиденција на работно време,машки/женски тоалет посебно,гранитни плочки,ламинат сто не тропа во канцеларии,мрежна инсталација до секое биро,телефонска инсталација со централа 3/8 до секое биро,електрична инсталација до секое биро,чуварска служба 24/7,4К прозори полнети со аргон,инвертор клими и многу други погодности.Цена поволна за она што нуди.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5539

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione