Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor od 45m2 vo Gorce Petrov

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Hristina 27 Nën 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава деловен простор на главна улица Ѓорче Петров бр.19. Просторот е погоден за дуќан , канцеларија и за секој друг деловен простор. исто така располага со паркинг.
Leaflet
Në fillim