Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA

1 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 02 Tet 16:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Property One
Stan vo Centar 300 EUR
Ekskluziven deloven prostor 3 300 EUR
PREKRASEN STAN VO CENTAR ZA IZNAJMUVANJE 400 EUR
LUKSUZEN STAN NA VODNO ID2361A 1 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Се изнајмува деловен простор со големина од 130м2 со двор 70м2. Деловниот простор има два влеза, деловен и административен и внатрешна галерија. Приватно греење и ладење.
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078259681
Property One
Se izdavaat podrumski prostorii 500m2 vo Centar 0 MKD
Se izdava stan 156m2 vo Centar 0 MKD
Stan vo Karpos 4 75 000 EUR
NAMESTEN STAN VO NASELBA VLAE 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione