Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVEN PROSTOR SO PLAC NA ATRAKTIVNA LOKACIJA

Jepet me qera nga: xxxx 29 Nën 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Se iznajmuva del.prostor od 15m2 kompletno kancelariski opremen, i plac od 170m2 so tenda, ,odlicno ureden .na atraktivna lokacija
-Pogodno za sekakvi nameni !!!!!!
Leaflet
Në fillim