Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV NAMESTEN DELOVEN PROSTOR KAJ ALUMINA

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 16 Dhj 13:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
City Partner
PREKASEN STAN VO KARPOSH 4 KAJ ANTIKO 230 ЕУР
OPREMEN TROSOBEN STAN AERODROM SKOPJANKA 220 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA LENINOVA 350 ЕУР
PRAZEN NOV STAN VO CENTAR NA JUZEN BULEVAR 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Сити Партнер Агенција издава нов, невселуван, комплетно опремен деловен простор на 1/ 6 спрат со лифт.
Просторот е со стамбена површина од 84м2, и истиот располага со:
- 3 простории со нов мебел
- опремена кујна
- сопствено парно
Цена: 350 евра
078/726-229
077/994-874
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
ODLICEN 2 SOBEN STAN VO CENTAR, KATOLICKA 250 ЕУР
KOMFOREN NOV STAN VO CENTAR KAJ RAMSTOR 400 ЕУР
MODEREN DOSEGA NEVSELUVAN STAN VO CENTAR 270 ЕУР
RASKOSHEN STAN OD 150M2 POZADI RAMSTOR VO CENTAR 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione