Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva lokal vo Karpos 4

0 MKD

Jepet me qera nga: Jasminka 25 Sht 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Zyra
Локалот е со вкупна површина од 45м2 и се наоѓа во трговскиот центар до мостот Обединети нации, приземје 30 и галерија 15 м2. Погоден е да се користи како канцеларија. Има сопствено греење и ладење со две клими инвертори. Има тоалет и чајна кујна.
Jasminka
070383738
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione