Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor vo Dracevo

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Сојуз на возачи Центар за возила 01 Pri 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Сојуз на возачи Центар за возила
078-457-529
Leaflet
Се изнајмува деловен простор во Драчево, во склоп на станица за технички преглед. Површина 146м2 + 10м2 тераса.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР!

Контакт телефон 078-457-529, секој работен ден од 10.00 - 16.00 часот.
Сојуз на возачи Центар за возила
078-457-529
Leaflet
Në fillim