Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aerodrom 112m2 ekskluziven kancelariski prostor

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 22 Shk 12:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Aerodrom Tobako2 65m2 priz idealen i za dp nov 0 ЕУР
Stan Centar Bunjakovec 54m2 na 4kat 1 100 ЕУР
STAN VO KOZLE OD 95m2 CETIRISOBEN 0 ЕУР
AERODROM NOV 86M2 PRIZ ZA ORDINACIJA SALON 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
1933...Agencija Partenon izdava kancelarisi prostorii od 112m2 na 5kat vo Aerodrom vo ekskluzivna zgrada....4 prostorii kujna i kupatilo...5kat...cena 600eu mesecno...sloboden od sredina na mart...poveke informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
K Voda 57m2 dvosoben vo novogradba na vis. prizem 54 000 ЕУР
Ohrid Daljan 37m2 luks ren i opremen stan 35 000 ЕУР
ЦЕНТАР СПРОТИ СОБОРЕН ДВОСОБЕН 54М2 НАМЕСТЕН 0 МКД
Aerodrom 48m2 na 2kat vo crvenite fasadni zgradi 41 000 ЕУР
Në fillim