Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVNI KANCELARII 93m2 CENTAR PARTIZANSKA

750 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Real estate DOMA DOM 20 Qer 17:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real estate DOMA DOM
ODLICEN DVOSOBEN STAN OD 50m2 DEBAR MAALO 250 ЕУР
NAMESTEN DVOSOB 60m2 TAFTALIDZE1 - gim GJ DIMITROV 200 ЕУР
3 SOBEN STAN VO KARPOS 4 POZADI TC ANTIKO 45 500 ЕУР
ODLICEN DVOSOBEN STAN 60m2 CENTAR POZADI RAMSTORE 230 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
sifra: 14 737

Se izdava kancelariski prostor od 93m2 vo Centar , so cetiri oddelni prostorii i dve kupatila kompletno opremena kujna, no po potreba moze da se preadaptira vo otvoren tip-okeanski prostor, na 3-ti kat vo delovna zgrada so prekrasen pogled.

Cena : 700e.

077 705 108 / 109
02 3051 300
Agencija:DOMA DOM
MoneyGram-money transfer
www.domadom
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Иво Лола Рибар 72 б, локал 18 Tregoje në hartë
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
NOV 3 SOBEN 75m2 4-KAT PRAZEN TAFTALIDZE 1 250 ЕУР
EKSTRA DVOSOBEN 63m2 NA VODNO KAJ KLINICKI CENTAR 350 ЕУР
3-SOBEN EXTRA UREDEN 75m2  D.MAALO KAJ BROZ KAFE 500 ЕУР
PRAZEN TROSOBEN STAN 80m2 KARPOS 4 KAJ SPECIJAL 240 ЕУР
Në fillim