Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DOMIK IZDAVA D PROSTOR 3 KANCELARII VO CENTAR

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 02 Mar 11:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Agencija Domik izdava d.prostor, vo Centar vo GTC 62 m2 3 kancelarii, Cena 400 Evra - sifra 154161

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected]
www.domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC KTK 250 EUR
DOMIK IZDAVA NAMESTNA GARSONJERA VO KISELA VODA 180 EUR
NOV DVOSOBEN STAN VO MICURIN 44 000 EUR
DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICE 52 000 EUR
Në fillim