Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ VLADA

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 11 Dhj 10:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
SE IZDAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 120m2 750 ЕУР
SE IZDAVA ТРОSOBEN STAN VO AERODROM KAJ PALMA 260 ЕУР
DOMIK IZDAVA 3SOBEN STAN VO CENTAR 530 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Agencija Domik izdava d.prostor vo Centar na Ilindenska vo blizina na Vlada 55 m2 , 3 kancelarii + kujna, 1 sopstveno parking mesto, Cena 350 Evra prazen / 400 Evra opremen so kancelariski mebel - sifra 256126

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected]
www.domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
  Online
023221-404 , 078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ SOBOREN HRAM 300 ЕУР
SREKNI NOVOGODISNI I BOZIKNI PRAZNICI -
DOMIK  IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM 240 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO AERODROM KAJ PALMA 230 ЕУР
Në fillim