Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ekskluziven deloven prostor na ulica Ruzveltova

1 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 28 Dhj 12:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Reprezentativen deloven prostor od 190 metri kvadratni so nekolku parking mesta, na vtori kat so lift , okenski prostor so ladenje i greenje so kolektori. Pogoden za sekakov vid na kancelarii.

[email protected]
078/339-364 Mitko
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Trosoben stan vo Centarot na gradot -
Stan vo Centar 85m2 kaj Josip Broz 81 600 ЕУР
PLAC VO VOLKOVO 41 000 ЕУР
GARSONJERA VO NOVO LISICE 25m2 25 000 ЕУР
Në fillim