Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kancelarii od 451m2 na edno nivo Kisela Voda

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 04 Gush 14:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Aerodrom 90m2 tri spalni crveni fasadni zgradi 0 ЕУР
ЦЕНТАР ПРОЛЕТ ДВА СТАНА 40м2 ЗА КАНЦЕЛАРИИ 200 ЕУР
Se izdavaat kancelarii od 123m2 vo Centar Nova Makedonija 0 МКД
Nov vseliv stan 54m2 so imoten list 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
505...Agencija Partenon izdava kancelariski prostor vo KVoda so povrsina od 451m2 na mezanin so centralno parno, vo dobra sostojba vednas vseliv, na edno nivo ...Raspolaga so 21 zasebni kancelarii, 4 toaleti......cena 1500eu+ddv...poveke informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Centar Univerzalna 81m2, 89m2 novi EXSTRA CENA 0 ЕУР
Centar katolicka novogradba 67m2 3soben novogradba 1 100 ЕУР
Taftalidze 1 sproti h Karpos  60m2 3-soben  2kat 0 ЕУР
AERODROM KAPITOL 44M2 NA 4KAT 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione