Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kancelarii vo Centar Fontana

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 04 Shk 14:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA SUPER STAN VO CENTER 500 ЕУР
KUKA VO ILINDEN 270 ЕУР
Stan od 77m2 vo Kapistec 79 000 ЕУР
SE IZDAVA LUKS STAN VO CENTAR 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
16419
Se izdavaat kancelarii vo Centar vo neposredna blizina na fontana-park.
Komplet renoviran,4prostorii,priemen del,parking za 3vozila.Sloboden vednas.
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Trosoben stan kaj Mister Jack 700 ЕУР
SE IZDAVA STAN POVONO VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZDAVA 4SOBEN NAMESTEN STAN  -
SE IZDAVA UBAV STAN VO KISELA VODA 280 ЕУР
Në fillim