Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KANCELARII ZA IZDAVANJE STROG CENTAR

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: VIZIJA DOM 15 Maj 09:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
VIZIJA DOM
TOP NOV STAN SO DVE SPALNI KAJ BROZ KAFE ITNO 0 МКД
ODLICEN STAN VO KARPOS 1 0 МКД
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1 ZA STUDENTI 0 МКД
LUKSUZEN I KVALITETEN STAN 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra

ШИФРА А 80- СТАН СО ПРЕНАМЕНА ЗА ДЕЛОВЕН, СО ТРИ ОДВОЕНИ ПРОСТОРИИ, ДВЕ ТЕРАСИ, КУПАТИЛО, КУЈНА, ПОГЛЕД НА ГЛАВНА УЛИЦА, КЛИМА, ЛИФТ, РЕНОВИРАНО. ТОП ЛОКАЦИЈА ЗА ВАШАТА ФИРМА.
ВИЗИЈА ДОМ
075 / 205 - 222
VIZIJA DOM
VIZIJA DOM E EDINSTVENA AGENCIJA VO MAKEDONIJA SO STIL I VIZIJA DO VASIOT DOM NASA VIZIJA VAS DOM AGENCIJA VIZIJA DOM PROVERETE ZOSTO SITE JA SAAKAT OVAA AGENCIJA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ul.MARSAL TITO br.22 vlez 2 stan 1 Tregoje në hartë
078/616-939
VIZIJA DOM
075/205-222
Leaflet
VIZIJA DOM
TROSOBEN STAN VO STROG CENTAR LUKSUZNO NAMESTEN 0 МКД
ULTRA MODEREN NOV STAN CENTAR VSELIV VSELIV 0 МКД
TOP STAN KAJ VLADA 0 МКД
EKSKLUZIVNO LUX STAN KARPOS 150M2 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione