Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Kancelariski prostor na Partizanska

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Casa - Real estate agency 21 Nën 14:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Casa - Real estate agency
Nov dvosoben stan vo Debar Maalo Orce Nikolov 250 ЕУР
Dvosoben prazen stan kaj Forca 150 ЕУР
Trosoben stan vo Taftalidze 1 kaj Katastar 200 ЕУР
Nova garsonjera vo Karpos 1 nad kafe Ruzvelt -
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Agencija Casa iznajmuva kancelarski prostor vo Centar 560m2 (ul Partizanska) na prizemje i mezanin, deliv i na 2 X 280m2. cena po dogovor. kontakt: 071 259 252
Casa - Real estate agency
  Online
3079-395, 3079-387
Leaflet
Casa - Real estate agency
Nov cetvorosoben vo Debar Maalo 1 250 ЕУР
Dvosoben stan vo Karpos 1 Partizanska 44 000 ЕУР
Nov trosoben stan kaj Mi-Da 300 ЕУР
Trosoben renoviran stan kaj Dramski teatar 260 ЕУР
Në fillim