Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LUKSUZNI KANCELARII 75M2 VO STROG CENTAR

15 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: RealEstatesMacedonia.com 02 Mar 08:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
Se iznajmuva opremen deloven prostor Kisela Voda 350 EUR
Ubava kuka 350m2 vo Naselba Butel 140 000 EUR
STAN 73m2 3 SPALNI KOZLE kaj Kanela EKSTRA CENA 1 050 EUR
Stan 58m2 vo Aerodrom kaj Get Caffe 58 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Изнајмуваме канцеларии на одлична локација, строг центар, ул. Македонија. Деловниот простор е на прв кат со лифт и јавен паркинг пред зградата. Површината е 75м2, три канцелариски простории, кујна, тоалет. Просторот се изнајмува опремен, и е комплетно реновиран.
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Apostol Guslarot 6 lok.1 Tregoje në hartë
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
Kuka od 115m2 i 340m2 dvorno mesto vo Butel 2 105 000 EUR
Plac od 412m2 prekrasen otvoren kon Skopje 230 000 EUR
STROG CENTAR STAN 69m2 KAJ GRADSKA BOLNICA 66 000 EUR
GRADEZNA PARCELA OD 605m2 bruto vo DEBAR MAALO 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione