Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се издава деловен простор 90м2 во Аеродром

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 11 Dhj 19:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Се издава деловен простор во Аеродром на мезанин.

Повеќе инфо на 078/339-317 Петар
шифра - 19991
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan od 45m2 vo Aerodrom 43 000 EUR
Se izdava stan od 50m2 za studenti 200 EUR
SE IZDAVA STAN VO OSTROVO 250 EUR
Stan so 3 spalni 97m2 vo Porta Vlae MNOGU POVOLNO -
Në fillim