Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Centar

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 11 Dhj 14:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Прима Каза
Se izdava namesten stan vo Centar 220 ЕУР
Se izdava 4-soben ubavo namesten stan vo Centar 600 ЕУР
STAN OD 105m2 VO KOZLE 88 000 ЕУР
Se izdava elitna kuka vo Kozle 2 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
3997 Centar kaj Gradska bolnica 80m2 na prizemje od 5 kata so parno, so 2 vleza, so parking, 3 kancelarii.Gleda prema bulevarot.
Kontakt Tanja 076/420-535
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза
Se izdava ubav 2 soben stan vo K-2 kaj MI-DA 300 ЕУР
Se izdavaat 80m2 kancelarii na ul Makedonija 350 ЕУР
Se izdava namesten stan od 64m2 vo Centar 450 ЕУР
Se izdava 3-soben stan kaj Bunjakovec 290 ЕУР
Në fillim