Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 16 Jan 12:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Agencija Domik izdava deloven prostor 74m2 vo Centar kaj katolicka, vo delovna zgrada, so upotrebna dozola, Cena 300 Evra - sifra 261967

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
2 SOBEN STAN VO KISELA VODA 34 000 EUR
DOMIK IZDAVA NOVA LUX. KUKA VO BARDOVCI 1 000 EUR
DOMIK IZDAVA NOV 2-SOB. NAM. STAN KAJ PESTALOCI 250 EUR
DVOSOBEN STAN POZADI UNIVERZALNA SALA 45 000 EUR
Në fillim