Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kancelariski prostor, 59m2-Centar

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 21 Maj 12:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Sifra E1799
Se izdava kancelariski prostor vo Centar, sproti Ramstor. Prostorot raspolaga so povrsina od 59m2, so 2 prostorii, cajna kujna, toalet, na 2 kat so lift i centralno greenje.

Mesecna zakupnina: 230evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava 3 sob namesten stan Centar 500 EUR
Se izdava 2-sob namesten stan Karpos 1 200 EUR
Se izdava 3 sob namesten stan Centar 350 EUR
Se izdava 2-sob namesten stan vo Centar 320 EUR
Në fillim