Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kancelariski prostor Aerodrom

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 29 Nën 16:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Novel Nedviznosti
Se izdava 3 sob namesten stan Kapistec 420 ЕУР
Se izdava namesten stan 130m2 Vodno 1 000 ЕУР
Se izdava dvosoben namesten stan Kapishtec 240 ЕУР
2-sob stan 38m2 Novo Lisice 36 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Sifra E0927
Se izdava kancelariski prostor vo Aerodrom, vo zgradata na Telekabel. Prostorot raspolaga so povrsina od 76m2, so 2 prostorii, toalet, cajna kujna, na 2 kat so lift vo nova zgrada.

Mesecna zakupnina: 500evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Nov 4 soben stan od 94m2 Aerodrom 96 000 ЕУР
Se izdavaat opremeni kancelarii so magacin Karpos3 450 ЕУР
Nov 2 sob stan 56m2 Debar Maalo 62 000 ЕУР
Se izdava 3 sob namesten stan vo Karpos 400 ЕУР
Në fillim