Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kancelariski prostor vo Centar-Plostad

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 19 Qer 12:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Sifra E1261
Se izdava kancelariski prostor vo Centar, plostad. Prostorot raspolaga so povrsina od 56m2, so 2 prostorii, cajna kujna, toalet, na 3 kat so lift i sopstveno greenje i ladenje.

Mesecna zakupnina: 350evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava 2 sob namesten stan Kozle 250 ЕУР
Nov nevseluvan 2-soben stan Karpos 4 52 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor kancelarija 140m2 Centar 650 ЕУР
4 sob stan 124m2 Centar 121 500 ЕУР
Në fillim