Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA LUX DELOVEN PROSTOR KAJ MIDA

2 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: URBAN LIVING 11 Dhj 14:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
 URBAN LIVING
Urban Living izdava trosoben stan vo Karpos 1 300 ЕУР
2 novi stanovi vo Aerodrom 59 500 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA STAN VO NASELBA KARPOS 4 200 ЕУР
URBAN LIVING  izdava dvosoben stan Karpos 3 280 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Se izdava luksuzen deloven prostor od 250m2 do Mida.
Cena 2500 evra
Kontakt: 078967010
078430293
Agencija Urban Living
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Tregoje në hartë
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
 URBAN LIVING
URBAN LIVING  LUKSUZEN NOV STAN VO CRNICE 1 300 ЕУР
Se izdava 6 sob LUKSUZNO NAMESTEN stan vo CENTAR! 700 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN  STAN POZADI KATOLICKA 250 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN -
Në fillim