Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava prazen stan za kancelarii MIDA

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 03 Korr 14:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
ID. 38921

Se izdava prazen stan za kancelarii vo Karpos 2 - Mida so povrsina od 50m2 na visoko prizemje, 2 prostorii, kujna, kupatilo, balkon.

Cena: 200 EUR
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Izdavame kompletno namesten stan vo Kozle 250 EUR
Ubav komforen stan vo strog Centar 0 MKD
Nov vednas vseliv 108m2 vo Crnice 0 EUR
Luxury apartment for rent in Crnice 350 EUR
Në fillim