Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor 41m2 kaj Most Obedineti Nacii

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: RealEstatesMacedonia.com 23 Dhj 12:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
Stan od 45m2 so edna spalna vo Centar 0 МКД
Se bara dukan za iznajmuvanje vo GTC 0 ЕУР
LUKSUZEN STAN KOMPLEKS MIDA 74m2 2 SPALNI 400 ЕУР
Prekrasen stan 83m2 pozadi Univerzalna Sala 1 150 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Iznajmuvame deloven prostor kaj mostot Obedineti Nacii. Delovniot prostor zafakja povrshina od 41m2 i e odlichen za sekakov tip na dejnost.

Cena: 300 evra + DDV
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Apostol Guslarot 6 lok.1 Tregoje në hartë
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
LUKSUZNO opremen stan 50m2 sproti Soboren Hram 400 ЕУР
LUKS OPREMEN STAN SO EDNA SPALNA VO AERODROM 300 ЕУР
DELOVEN PROSTOR 500m2 ILINDENSKA sproti VLADA 0 ЕУР
Kompletno namesten stan 90m2 Kapishtec 400 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione