Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kancelarii vo strog Centar

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 16 Mar 14:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Шифра 21465
Канцелариски простории во склоп на деловна зграда со вкупно 330м2 на едно ниво,со можност за поделување на просторот по потреба на клиентите со тоа што тоалетите би биле заеднички. Понудена месечна закупнина од 10е/м2 .
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA EKSTRA NOV STAN VO KARPOSH1 250 EUR
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO KARPOSH 350 EUR
Se izdava ubava kukja kaj Nova vo Taftalidze 500 EUR
STAN VO KISELA VODA 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione