Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 80m2 VO CENTAR

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КОНФОР ЛУКС 31 Mar 17:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
шифра. 7932 СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ ВО БЛИЗИНА НА СОБОРНИОТ ХРАМ СО ПОВРШИНА ОД 80 м2, ТРИ ПРОСТОРИИ НА ПРВ КАТ СО ПАРНО ГРЕЕЊЕ. СТАНОТ Е СО УПОТРЕБНА ДОЗВОЛА ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Tregoje në hartë
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-273-073 , 076-273-738,
КОНФОР ЛУКС
Nov stan  vo Centar 48m2 1 170 EUR
SE IZDAVA MAGACINSKI DELOVEN PROSTOR VO PINTIJA 0 EUR
Novi stanovi od 63m2 vo Aerodrom 1 020 EUR
Se izdava nov dvosoben  stan vo Debar Maalo 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione