Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 22 Sht 10:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ВИКТОРИЈА СТИЛ
Dvoipolsoben stan vo Cair 36 700 EUR
PLAC ZA INDUSTRISKI OBJEKT VO MOMIN POTOK 300 000 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR 300 EUR
TROSOBEN STAN VO CENTAR 93 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА СТУДЕНСКИОТ ДОМ КУЗМАН СЕ ИЗДАВА КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР,ВО ИНДИВИДУАЛЕН ОБЈЕКТ, ПР 100М2+ 100М2 ПОЛУСУТЕРЕНСКИ ПРОСТОР СО ПРОЗОРИ,НА ЗАДНАТА СТРАНА ИМА СОПСТВЕН ПАРКИНГ ОГРАДЕН ОД 150М2,СО СОПСТВЕНО ПАРНО,КЛИМАТИЗИРАН,ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. Ш.1630
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR 300 EUR
SE IZDAVA STAN SO DELOVNA NAMENA CENTAR 300 EUR
4 SOBEN STAN VO CENTAR 0 EUR
SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR 1 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione