Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara kancelarija vo Aerodrom

0 MKD

Kërkohet me qera nga: Dejan 09 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Zyra
Барам да изнајмам канцеларија во општина Аеродром (од нова железничка до тц бисер) во фреквентна зона (поглед од булевар)

• Да биде на приземје но доколку локацијата е лесно достапна може и мезанин односно на две нивоа.

• Големина: мин.70м2

• Паркинг простор пред или во непосредна близина на просториите.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione