Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan od 34m2 vo Centar na Bitola

Shitet nga: Viktor 04 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Hapësirat
Zyra
Se prodava (moze i za izdavanje) deloven prostor od 34 m2 vo DTC Seherezada, kompletno renoviran so sopstveno WC. Pogoden za sekakva dejnost. Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim