Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV DELOVEN PROSTOR KAJ GRADSKATA BIBLJOTEKA

0 EUR

Shitet nga: NOV DELOVEN PROSTOR 07 Mar 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Hapësirat
Zyra
NOV DELOVEN PROSTOR IZGRADEN 2015god.NA SAMA ULICA LENINOVA POVOLEN ZA POVEKJE DEJNOSTI SO IMOTEN LIST MOZI DA SE KUPI SO SITE KREDITI OPREMEN SO 2 INVERTER KLIMI
NOV DELOVEN PROSTOR
0038971322913
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione