Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan co TC Pazariste Kolor

Shitet nga: Јагодица 18 Pri 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава деловен простор од 54 м2 лоциран на втор кат во ТЦ Пазариште на Бул. Туристичка. Истиот е достапен и за изнајмување, но од 1ви Мај, 2018, бидејќи е во фаза на комплетно реновирање. Цена по договор. За сите заинтересирани, контакт телефони се (02) 2440-038 или (078) 822-142 - Јагодица.
Јагодица
02 2440 038
Leaflet
Në fillim