Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvam deloven prostor pozadi sudot

Shitet nga: Aleksandar 04 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Hapësirat
Zyra
Se iznajmuva deloven prostor pozadi sudot, do prodavnicata na "Zito Prilep".
Aleksandar
075320747
Në fillim