Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR VO AERODROM

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Мега-Акустик 02 Pri 16:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Hapësirat
Zyra
Се продава ексклузивен деловен простор на атрактивна локација на неколку минути од центарот на градот во општина Аеродром на место на старата општина, на ул.Венјамин Мачуковски бр.34, Скопје со вкупна површина од 643м2 со обезбедени паркинг места.

- Деловен простор бр.1 - 222м2
- Деловен простор бр.2 - 89м2
- Деловен простор бр.3 - 131м2
- Деловен простор бр.4 - 201м2

За повеќе информации : 070/308-328, 072/227-002, 078/269-823, 070/409-993
Мега-Акустик
Различни компании имаат различни идеи за тоа што е потребно за да се изгради успешен бизнис. Некои веруваат дека поседувањето на добри идеи е од суштинско значење, додека други ја нагласуваат важноста на вештината или задоволството на современите потреби. Додека напорната работа, талентот и напредокот се критични карактеристики на добра компанија, постои уште еден важен аспект за водење бизнис кој често се занемарува, а тоа е искуството. Мега ги бележи своите почетоци во 1992 година , а Акустик во 2004 година. Самиот факт дека овие компании работат долги години зборува за нашето добро.Различни компании имаат различни идеи за тоа што е потребно за да се изгради успешен бизнис. Некои веруваат дека поседувањето на добри идеи е од суштинско значење, додека други ја нагласуваат важноста на вештината или задоволството на современите потреби. Додека напорната работа, талентот и напредокот се критични карактеристики на добра компанија, постои уште еден важен аспект за водење бизнис кој често се занемарува, а тоа е искуството. Мега ги бележи своите почетоци во 1992 година , а Акустик во 2004 година. Самиот факт дека овие компании работат долги години зборува за нашето добро.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. 3-та Македонска Бригада Tregoje në hartë
072227002, 070409993, 078269823, 070308328
http://megaakustik.mk/
Në fillim