Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR VO AERODROM

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 04 Dhj 13:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
EXTRA HOTEL VO CENTAR 0 МКД
 TROSOBEN STAN VO KISELA VODA TINEX 75 000 ЕУР
NOV DVOSOBEN  46m2 STAN  VO KOZLE 56 000 ЕУР
DUPLEKS VO CENTAR KAJ GRADSKI PARK 1 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
* ШИФРА 4162
Импулс агенција за недвижности продава деловен простор на атрактивна локација во Аеродром, до ТЦ Три Бисери.

- 73м2, 3 простории
- санитарна просторија + кујна
- На мезанин

- цена 1050 еур/м2

☎️ Јованка 077 740 024
Димитар 070 233 123
Импулс Агенција за Недвижности
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
LOKAL NA FREKVETNA LOKACIJA VO CENTAR ZELEN PAZAR 800 ЕУР
LUKSUZNA REPREZENTATIVNA DELOVNA ZGRADA VO CENTAR 1 500 ЕУР
2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 56 000 ЕУР
Se izdava moderen stan 43m2 kaj Slovenska ambasada 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione