Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor vo Aerodrom

36 000 EUR

Shitet nga: Lazar 01 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Se prodava ili izdava deloven prostor vo DTC 13 Noemvri vo opstina Aerodrom. 30m2 + 10m2 galerija. Kompletno namesten.
Leaflet
Në fillim