Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opremen deloven prostor vo Aerodrom Stela

210 EUR

Shitet nga: Огнен 01 Pri 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Zyra
Се издава комплетно опремен деловен простор (на приземје) во Аеродром до поранешна слаткарница „Стела“ - 32 м2 - две засебни простории со два посебни влеза, тоалет и купатило, канцелариски бироа, столици, клима, електрични панели за греење, шпорет, фрижидер и сопствен паркинг простор (останатиот паркинг простор не е зонско паркирање и е бесплатен).

Контакт - 070 365 337 Огнен
Огнен
070 365 337
Leaflet
Në fillim