Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se nudi rabota

400 EUR

Shitet nga: Tradepoint 05 Sht 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Hapësirat
Zyra
Imame potreba od poznavaci/cki na Germanski jazik vo sektorot "Call Center / Agent"📞

Uslovi za rabota:

Odlicno poznavanje na Germanskiot jazik, konverzancija i pisuvanje.

📍Lokacija Skopje
Rabotno vreme 13:00-20:00
Plata - pocetna 400 Evra

Za povece informacii kontaktirajte ne na tel:
0038970 37 37 72
Tradepoint
070373772
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione