Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVEN PROSTOR od 48m2 VO STROG CENTAR SKOPJE

Shitet nga: Dusko 14 Tet 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Se prodava deloven prostor od 48 m2 vo strog centar na Skopje, Kompleks banki, vo nova zgrada, na 1 vi kat , so pogled na ulica, odlicna za notar, izvrsitel, advokat, turisticka agencija i drugo. So cist imoten list.
Leaflet
Në fillim