Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Delovni prostorii vo Centar

1 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RealEstatesMacedonia.com 11 Shk 11:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
Se iznjmuva opremen stan 45m2 na Ruzveltova 220 ЕУР
Plac zemjiste so markica za gradenje 63 150 ЕУР
LUX FURNISHED APARTMENT ON VODNO 104m2 FOR RENT 600 ЕУР
Se iznajmuva dukan od 77m2 na Rekord -
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Се продаваат деловни простории, во строгиот центар на градот, спроти министерството за надворешни работи, поточно на адвокатската улица. Во деловна зграда по светски стандарди со делукс материјали, сопствено греење и ладење.
Слободни:
2кат – 69м2
3кат – 70м2,27м2,66м2
4кат – 21м2,34м2,30м2,23м2,38м2 и 20м2 заедничко вц и кујна
5кат – 22м2,33м2,30м2,22м2, 38м2 и 20м2 заедничко вц и кујна.
Цена:
2кат – 1700евра со вклучено ДДВ 18%
3кат – 1600евра со вклучено ДДВ 18%
4 и 5 кат – 1500евра со вклучено ДДВ 18%
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Apostol Guslarot 6 lok.1 Tregoje në hartë
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
Se izdava stan kaj Mlecen 86m2 so dve spalni 300 ЕУР
Se iznajmuva dukan od 53m2 na Rekord 1 500 ЕУР
Nov ednosoben stan vo Centar 1 150 ЕУР
Ubavo ureden stan vo kuka na Vodno 120m2 600 ЕУР
Në fillim