Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA ATRAKTIVEN PROSTOR

10 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 08 Jan 12:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NAMESTEN TROSOBEN STAN OD 67m2 VO KARPOS 2 63 000 ЕУР
ODLICEN STAN VO AERODROM 53 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO CENTAR OD 50m2 55 000 ЕУР
NAMESTEN DVOSOBEN 48M2 VO NOVO LISICE 51 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
1040 M2 NA VTORI I TRETI KAT NAMENET ZA POVEKEKRATNA UPOTREBA KANCELARII KONFERENCISKI SALI CITALNI UCILNICI I SL VO ZGRADATA NA EVROPSKI UNIVERZITET CENA 10 EVRA ZA M2
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339068
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Cetvorosoben 102m2 stan vo Karpos 4 0 ЕУР
NOV DVOSOBEN 50М2 STAN VO AERODROM 1 050 ЕУР
TROSOBEN 64M2 STAN VO CENTAR 65 000 ЕУР
DVOSOBEN 40M2 STAN NA VODNO 31 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione