Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 30m2 SPROTI GRADEZEN

200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: viktori.nedviznosti 24 Nën 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE IZDAVA KANCELARISKI OPREMEN PROSTOR 30 m2 NA PRIZEMJE.PROSTOROT SE NAOGA SPROTI GRADEZEN FAKULTET NA PARTIZANSKA.GLEDA KON GLAVNA ULICA.VEDNAS VSELIV.
viktori.nedviznosti
078 249 783
Leaflet
Në fillim