Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Centar Skopje

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Mako Market 11 Shk 11:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Hapësirat
Zyra
Се изнајмува наменски деловен простор од 180м2 во центарот на Скопје!

📌 Метрополит Теодосиј Гологанов - спроти студентксиот Кузман 📌

Просторот располага со:
✅ 3 Засебни влезови;
✅2 Големи Канцеларии - Океански Простор;
✅ Една Мала - Засебна Канцеларија;
✅ Функционална Кујна;
✅ 2 Тоалети Со Топла Вода;


📞 Лице за контакт: Горјанчо - 070 243 813
Mako Market
Мако Маркет е компанија за производство и дистрибуција на стока за широка потрошувачка. Таа постои на пазарот повеќе од 28 години. Компанијата дистрибуира интернационални брендови кои често се лидери на пазарот. Во 2002 година компанијата го произведе својот прв чоколаден крем, наречен Виена. Со тоа започна ново поглавје на компанијата, во кое произведувањето на сопствени брендови стана подеднакво важно, како и дистрибуцијата. Набргу потоа се родија и брендовите Тазе пуканки и Мое колаче, со 14 различни екстензии на колачиња и вафел производи. Освен сопствените брендови, Мако Маркет произведува и приватни трговски марки. Над 150 вработени работат низ повеке сектори на дистрибуција, производство, продажба, маркетинг и администрација со цел да ги постигнеме најдобрите резултати.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078376997
Mako Market
078376997
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione